ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

HABERLER

SOSYAL PROJELER

GRUP ŞİRKETLERİ

İLETİŞİM

1980'den bu güne, ilk günkü heyacanla...

Çakmakçı Grup olarak kuyumculuk sektöründeki faaliyetlerimize 1980 yılında As Kuyumculuk adı altında başlayıp, daha sonra sektörün hızla büyüyen markası haline geldik. Büyüme hedefleri doğrultusunda 1986 yılında Ataşehir' de ikinci mağazamız olan Hakan Mücevherat'ı kurduk.

 

Her alanda mükemmel bir hizmet şirketi olma prensibiyle yola çıkan şirketimiz, geliştirdiği iş disiplini, mesleki etik ilkelerine bağlılığı ve sürekli kendisini geliştiren bir yapıya kavuşmuştur. Perakende alanında birçok yeniliğe imza atan şirketimiz, örnek teşkil eden yapısıyla da sektörün öncülerinden biri olmakla beraber müşterilerinin güvenini de kazanmıştır. Bu istikrarlı büyüme ile birlikte şirketimiz, döviz sektörüne de yatırım yaparak 1993 yılında yine Ataşehir' de Hakan Altın Döviz A.Ş ve hemen akabinde Çakmakçı Altın ve Döviz A.Ş' yi kurmuştur. Yüksek miktarda işlem hacmi ile yine kendi alanında sektörün en tanınmış ve en itibarlı kuruluşları arasında üst sıralarda yer almıştır.

 

Şirketimiz kuyumculuk sektöründeki profesyonel çalışmalarını bir adım daha ileriye taşıyarak 2010 yılında Koçak Gold Maltepe bayiliğini açmıştır. Bayilikte göstermiş olduğu başarının ardından 2012 yılında Buyaka AVM içerisinde şirket bünyemizdeki ikinci bayilik olan Buyaka Koçak Gold bayiliğini açarak mağazalaşma sürecini devam ettirmiştir. Bu iki şube yatırımdan sonra grup bünyesinde tamamlayıcı döviz bürosu yatırımları yapma kararı alan firmamız; 2013 yılında As Kıymetli Madenler ve 2014 yılında İstanbul Döviz'i grup bünyesine katarak büyümesini ve istikrarını sürdürmüştür. Son olarak 2017 yılında Hakan Mücevherat'ın ikinci mağazası olan Emaar Square açılarak, Hakan Mücevherat'ın hizmet verebildiği alan genişletilmiş ve daha fazla müşterisi ile bir araya gelmesi amaçlanmıştır.

 

30 yılı aşkın serüvenimizin bugün gelmiş olduğu noktada hızla büyüyen şirketimiz, ilkelerinden taviz vermeyerek, her alanda tam bir iş disiplini ile çalışarak, kurumsal yapısı itibarı ile profesyonel iş anlayışını geliştirmeye devam etmekte, gerek döviz gerekse kuyumculuk alanında yatırımlarını sürdürmeye devam etmektedir.

1993

2001

2010

2012

2013

2014

2017

ÇAKMAKÇI GRUP

Başöğretmen Caddesi No:15/D

Küçükbakkalköy, Ataşehir / İstanbul

+90 216 573 80 66

info@cakmakcigrup.com

İstanbul Altın Borsası üyesidir.

  

©2018 Tüm yazılı ve görsel içerik kullanım hakları Çakmakçı Grup adına saklıdır.

// Etica Tasarım